Dělá to pro peníze, anebo z lásky?

Památku svého slavného tatínka ve filmu Karel neuctila, ale teď už zřejmě nemá problém veřejně vystoupit. Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (44) se má objevit v novém německém dokumentu o Mistrovi!

Také vás může zajímat ...

Německá televizní stanice MDR, s níž Karel Gott mnoho let spolupracoval, také připravuje vlastní dokument o zesnulém zpěvákovi. Už loni stanice natočila s Karlem dokument k jeho osmdesátinám, teď půjde o vzpomínkový film.

Nabídku na učinkování v dokumentu dostala tedy i Dominika, která přiznala, že ji to láká. Jenom se prý nemůže z pracovních důvodů moc vzdalovat z Prahy, takže pokud produkce bude souhlasit, bude muset štáb za ní. Podstatné ovšem prý je, že odměnou je smlouva s nárokem na honorář.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...