Dělení majetku už vyřešila

Před třemi lety poslechla Dagmar Patrasová (63) svého manžela Felixe Slováčka (76) a žádost o rozvod stáhla. Dnes je ale prý všechno jinak, zpěvačka chce manželství s nevěrným muzikantem ukončit za každou cenu.

Dokonce už prý přesně ví, jak si rozdělí majetek. „Otázku majetku jsem vyřešila,“ pyšnila se před pár týdny Dáda. Právě jejich společný majetek byl původně překážkou, proč udělat za jejich vztahem tlustou čáru.

Také vás může zajímat ...

Dělení nebude prý vůbec složité, protože mohou třeba vilu a chalupu napsat na děti s tím, že oni s manželem zůstanou jako věcná břemena. Oba tak budou moci domy využívat a přesto budou majetkově vyrovnaní.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...