Denisa Nesvačilová: Pronásledoval ji šílenec

Chudinka, taková mladá, a už ji obtěžoval úchyl. Hvězda Slunečné si postěžovala, že potkala šílence. Bála se, že bude nebezpečný. Nerada na tu dobu vzpomíná.

S neodbytným podivínem se nápadně krásná zrzka setkala normálně ve společnosti. Nic zlého netušila, vedla s ním zdvořilou společenskou konverzaci. „Asi jsem něco udělala špatně,“ zoufá si představitelka seriálové Karolíny. „Musela jsem nakonec velice rázně zakročit, protože mi postupně posílal i dvě stě esemesek denně,“ objasňuje, proč jí bylo úzko.

Také vás může zajímat ...

Dvě stě zpráv vám zkrátka normální člověk nepošle, to udělá jen stoprocentní cvok – a z toho mrazí. „Můj chlad si zřejmě vysvětloval jako nějaký druh koketerie,“ konstatuje hvězda filmu Přes prsty. „Když jsem neodpovídala, ptal se, co se děje.“ Zvrhlík jako by nechápal, že se s rusovláskou vlastně neznají, že jsou si navzájem cizí.

Časem se útoky stupňovaly, posílal herečce své fotografie ráno po probuzení, pravděpodobně na nich nebyl oblečený, nebo jen málo. Ptal se, jak se vyspinkala. Pohár Denisiny trpělivosti přetekl. „Musela jsem to utnout,“ říká. Nejspíš to znamená, že zavolala policii.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama