Denní líčení snadno a rychle!

Líčení jako od profesionála!

Denní líčení zvládnete s trochou cviku už za pár minut.

V dnešní době je na trhu tolik líčidel, že se v nich dá už jen těžko orientovat, natož vědět, která jsou nezbytná a kdy a jak se používají. S našimi tipy se hravě nalíčíte každý den!

Voda a krém jsou základ

Většina žen na to zapomíná, ale vždy je nejdůležitější začít s obyčejnou vodou. Omyjte s ní důkladně celý obličej i krk a jemně osušte ručníkem. Vyhněte se teplé nebo horké vodě, která rozšiřuje póry, takže by mohla zapříčinit vznik pupínků. Pokud chcete, namasírujte jemně svou pleť měkkým kartáčkem, který ji prokrví, takže bude vypadat zdravěji.

Pak přijde na řadu denní krém, který by měl odpovídat typu vaší pleti.

Také vás může zajímat ...

Při jeho nanášení nezapomeňte také na krk, který podobně jako ruce nejvíc prozrazuje váš věk.

voda_oblicej_shutter
Líčení vždy nanášejte na dobře vyčištěnou pleť.

Tónovací krém, nebo make-up?

Právě teď nastává chvíle pro make-up. Na trhu najdete spoustu druhů od různých značek. Při výběru dbejte především na odstín, který by měl dokonale ladit s barvou vaší pleti. Pokud zvolíte klasický make-up, budete mít jistotu, že zamaskuje všechny vady na kráse vaší pleti.

V posledních letech jsou ale moderní také tónovací krémy (BB, CC, DD, EE), které kryjí o něco méně, ale snadněji se nanášejí a nezatěžují tolik pleť.

Vyberte si takový, který vám nejvíc vyhovuje, a naneste jej speciální houbičkou, štětcem nebo prsty.

Korektor a pudr pro sametový vzhled

Ať už trpíte na kruhy pod očima, pupínky, pigmentové skvrny, máte drobné jizvy nebo pihy, se vším si poradí korektor. Obvykle se prodává v malých tubách a můžete si vybrat z tekutých nebo tuhých. Jemným poklepáváním zamaskuje tmavé kruhy pod očima a další nedokonalosti, které nezvládl make-up. S pudrem zacházejte opatrně, aby váš obličej nevypadal jako od mouky.

Labutěnkou jej naneste lehce jen na místa, která se lesknou, jako je čelo, špička nosu, brada nebo tváře.

liceni_kosmetika_shutter
Díky nám se konečně vyznáte ve všech kosmetických výrobcích.

Tvářenka a nepostradatelné stíny

Oceníte ji zvláště v případě, že máte od přírody bledší obličej. Tvářenka, ať už pudrová nebo krémová, nádherně rozzáří váš obličej, který bude rázem vypadat zdravě a odpočatě. Nanášejte ji velkým štětcem nebo prsty a veďte tahy od nejvystouplejšího místa lícních kostí šikmo směrem ke koutku úst.

Co se týče očí, na den si bohatě vystačíte se stíny v jemné pudrové barvě, které nanesete na celá víčka. Pokud chcete, můžete k vnějším koutkům očí přidat ještě tenkou oční linku (v tužce) a štětečkem ji rozetřít do ztracena.

Nakonec přijde řasenka a lesk na rty v jejich přirozené barvě..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...