Depp chce manželku spálit a utopit

V bitvě mezi Johnnym Deppem (56) a jeho bývalkou Amber Heardovou (33) začíná pořádně přituhovat.

Bodem zlomu by mohlo být odhalení londýnského Vrchního soudu, který zveřejnil SMS zprávy z roku 2013. Ty měl Johnny poslat hereckému kolegovi Paulovi Bettanymu (48), v níž drsně popisuje, co všechno by chtěl manželce provést. „Upalme Amber. A ještě před tím ji utopme!

Také vás může zajímat ...

Pak její spálenou mrtvolu ošu*ám, abych se ujistil, že je mrtvá!“ Jejich problémy začaly už v roce 2014, tehdy se totiž začaly objevovat zprávy o tom, že John Amber fyzicky týrá. Oba herci se i přes dřívější dohodu odmítli vyrovnat mimosoudně a Depp podal vůči novinám i ženě žalobu.

Je nutné dodat, že Johnnyho pobuřující SMS unikla jen pár dní poté, co na veřejnost dostaly nahrávky, kde se Heardová Deppovi vysmívá, že mu nikdo neuvěří zprávy o tom, že jej žena tluče a fyzicky týrá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...