Depp má milenku mladší o 30 let

Velice rychle se z rozvodu s bisexuální herečko Amber Heard (30) vzpamatoval představitel kapitána Jacka Sparrowa z Pirátu z Karibiku, herec Johnny Depp (53). Našel si totiž výbornou „terapeutku“, mladičkou herečku krásných očí, Britku Lucy Boynton (23), se kterou právě dotáčí remake klasické detektivky Vražda v Orient Expressu.

Těžko říct, zda jde jen o románek a jak dlouho jim to vydrží, ale Johnny to bere velice osudově a dokonce se plánuje kvůli ní přestěhovat do Británie, kde ostatně má vbrzku točit svůj další film LAbyrinth. „Johnny se snad i díky Lucy do role hodně položil,“ pochvaluje si Deppův výkon herec a režisér Kenneth Branagh (56).

Také vás může zajímat ...

Komentář bývalých Deppových manželek Amber Heard a Vanessy Paradise (44), se kterou má Depp dvě dcery, se nepodařilo získat.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...