Děsí ho vlastní budoucnost

Mít děti v pozdějším věku má své stinné stránky. Dřív by nad tím možná Pavel Trávníček (68) nepřemýšlel, ovšem od doby, kdy vychovává s manželkou Monikou (33) syna Maxmiliána (2,5) přemýšlí o své smrtelnosti čím dál častěji.

Také vás může zajímat ...

„Od určitého věku o tom asi přemýšlí každý,“ uvažuje herec s tím, že chlapi většinou po padesátce zjistí, že nic netrvá věčně. Děti jsou podle něj měřítkem, které rodičům ukazuje, jak stárnou. Jeho slova musela Moniku pěkně vyděsit.

Jen sotva si asi chtěla kdy připustit, že se její muž nedožije synovi svatby či jiných významných životních kroků. Přitom ještě nedávno herec s manželkou mluvili o dalším potomkovi..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...