Děti ji odepsaly

Přestože herečka Angelina Jolie (45), kterou diváci po celém světě znají například z filmu Pan a paní Smithovi, je vysněným ideálem mnoha mužů, její děti ji vidí téměř jako starou paní.

„Nedávno jsem s dětmi skákala na trampolíně a začaly mi říkat, ať toho nechám, že si ublížím. Napadlo mě, že je to celkem vtipné, vzhledem k faktu, že jsem bývala hvězdou akčních filmů.

Také vás může zajímat ...
Tihle dva už se k sobě asi nikdy nevrátí…

A dneska se o mě děti bojí, když skáču na trampolíně,” svěřila se Angelina, která je jinak na jakékoliv zmínky o svém soukromí velmi skoupá. Zřejmě ji ale pobavil fakt, že ji děti v podstatě odepisují ve věku, kdy některé jiné ženy teprve zakládají rodinu.

Tím se ale herečka nenechá ovlivnit a na aktivním způsobu života prý nehodlá nic měnit. Být matkou v domácnosti prý není nic pro ni a nejraději by se spolu s dětmi prý prodírala džunglí místo polehávání u bazénu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama