Děti jí přidělávají samé starosti

Složitým obdobím prochází herečka ze seriálu Slunečná Dana Batulková (62). Obě její děti se totiž nenachází v nejlepším rozpoložení. Jakub Prachař (37) je po rozvodu a momentálně bez partnerky, dcera Mariana Prachařová (26) má zase velké psychické problémy.

A ačkoli už jsou oba dospělí, není žádným tajemstvím, že oba dlouhodobě i momentálně hledají útěchu u maminky. „Vždycky jsem se snažila dodat odvahu svým dětem, když pochybovaly nebo se podněcovaly,“ říká herečka, která teď patrně neví, co má dřív dělat.

Také vás může zajímat ...
Dcera Mariana neprožívá zrovna nejlepší období

Má spoustu práce se Slunečnou a dalšími projekty, žije u ní syn Jakub a je nablízku Marianě, které se navíc příliš nedaří ani v umělecké kariéře. Snaží se prorazit jako zpěvačka, ovšem zatím bez většího úspěchu.

A Dana tak stojí před složitým rozhodnutím. Žít život svých dětí a stále za ně řešit jejich problémy, a nebo začít víc myslet na sebe a svůj život. A to je jistě nezáviděníhodná situace.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...