Děti vyměnila za svobodu

Tajemství, proč se Mistrova dcera nestala maminkou, právě vyšlo najevo. Pokud čekáte srdcervoucí historku, smutnou až strach, buďte klidní. Dominika Gottová se nemít děti rozhodla dobrovolně. Pronásledoval ji totiž pocit, že případní potomci by jí bránili ve svobodě a štěstí, tedy v hodnotách, o nichž odjakživa snila.

„S Timem jsme děti neplánovali,“ svěřuje se dcera Karla Gotta (†80).

Také vás může zajímat ...

Přízrak z Finska

„Někdy své názory měním, někdy se plány změní, aniž bych chtěla, ale tohle se za celý můj život nezměnilo. Touha po volnosti a svobodě, že si ve svém volném čase vyjedu, kam budu chtít,“ objasňuje žena, která se v minulosti živila jako servírka, provozní, barmanka, prodavačka, kosmetička, případně dělala propagaci manželově finské heavymetalové skupině Stratovarius.

Dominika připustila, že jí otec i jeho žena Ivana (44) mluvívali do duše a oba říkali, že by děti mít měla. „V tomhle byl Timo vyhovující partner, který mi dával naprostou volnost, chápal, že po práci, když mám volno, si chci zaletět na rockový koncert,“ říká o kytaristovi Timo Tolkkim (54).

V tomto ohledu byl Timo báječný, ve všech jiných ohledech se jednalo o šílence, který pil, fetoval, běhal za ženskými, dělal dluhy a propil barák.

Marná snaha

Tatínek před finským zjevením dceru od začátku varoval, nechtěl, aby se za podivného hejkala provdala. Jenomže láska je, jak známo, slepá. „Někteří lidé si pořizují děti jenom kvůli tomu, aby ve společnosti měli ten status. Žijí život, jak by se mělo, ale potom se o ty děti pořádně nestarají,“ káže blondýnka.

Černá ovce
celé rodiny

Rozhodnutí nezaložit rodinu jí zase tolik štěstí nepřineslo. Má sice svobodu kdykoli si zaletět na rockový koncert, přesto spokojeně nepůsobí. Rovněž si může, když zrovna neřádí koronavirus, vyjet ve volnu do zahraničí. Jenže když to nedávno udělala a zmizela do Finska, údajně se tam pokusila o sebevraždu.

„Ivana mě považuje za černou ovci celé rodiny, vadilo jí, že jsem dělala tátovi ostudu,“ říká smutně dcera mnohonásobného Zlatého slavíka.

V čase novoročních předsevzetí by si měla také jedno dát: Vymazat zvrhlého seveřana ze života.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama