Děti vypovídají poslušnost

Před rokem herečka Lucie Zedníčková prohlásila, že takovým zásadním úskalím v jejich rodině je, že ona sama a i její děti jsou všichni ve znamení Štíra, a tak když jim někdo něco rozmlouvá, tím spíš se takovým směrem vydají.

Amálie (15) i Mikuláš (22) Pokorní se chovají přesně podle uvedeného vzorce. Syn studuje klavír na konzervatoři Jaroslava Ježka a dcera je na Gymnáziu Jana Nerudy.

Také vás může zajímat ...

Jenomže Amálka prý výrazně pokukuje po muzikálech a usiluje o přestup na konzervatoř, právě na muzikálový obor. A i Mikuláš má smělé vize, které se prý od představ matky značně rozcházejí. Lucie ovšem naštěstí nepatří mezi herečky, které děsí okolí svou hysterií a novinky bere s nadhledem. Stejně tak přistupuje k ekonomické situaci v rodině.

Domeček, který si pořídila za Prahou, ji stál tolik peněz, že prý ani nemá na pořádný nábytek, ale ona si přesto dokáže užít hlavně zahrádky a toho mála, co jí teď život nabízí. Může se ovšem opřít o spolehllivého partnera, kterým je zvukař Miroslav Ollé (46), se kterým budují divadelní společnost a hodlají objíždět republiku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...