Devátá porazila rakovinu a konečně je doma

Téměř po čtvrt roce se mohla konečně herečka a spisovatelka Ivanka Devátá (81) vrátit z nemocnice domů! Lékaři jí totiž letos na jaře zjistili rakovinu tlustého střeva a Ivanka si od té doby prošla doslova peklem se všemožnými vyšetřeními a infekcemi, které se jí dostaly do rány.

Teď už je ale všechno zase v pořádku a herečka může konečně bez chodítka začít normálně žít! A co jí po tak dlouhé době překvapilo asi nejvíc? „Koukám do výloh jako uhranutá. Právě mě pustili z Rehabilitační kliniky na Malvazinkách,“ přiznala se smíchem herečka, která podle svých slov musela trpělivě čekat, až se jí zacelí všechny pooperační rány.

Její první cesta z žižkovského bytu, kam ji odvezl vlastní syn, tak nejspíš povede na nákup. „Musím domů nakoupit. Nemám tam ani jednu bramboru nebo cibuli,“ komentuje svůj šťastný návrat Ivanka. Tak teď jen pozor na to, co si při svém stavu může dopřát.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...