Diana Kobzanová: Milence si musí hlídat

Jednou už musela jeho nevěru rázně řešit!

Modelka Diana Kobzanová (35) žije v neustálé úzkosti. Bojí se, že jí nějaká mladší krasavice svede jejího partnera, hokejistu Michaela Frolíka (29). Už se totiž jednou s nevěrou potýkali a to v době, kdy byla modelka těhotná.

Kobzanová na to reagovala okamžitě: „Doma jsem to vyřešila velmi důrazně.“ Modelka si uměla spočítat, že bude muset být svému milému stále za zadkem, aby si ho uhlídala. A nejde jen o to, že by jí ho mohla ulovit nějaká jiná.

Musí mu poskytovat potřebné zázemí, na které je zvyklý a to při vztahu na dálku není možné. Proto obětovala kariéru modelky a moderátorky v rádiu a stáhla se z veřejného života. Jak Diana ví, chlapa si k sobě může připoutat i bez veselky.

Také vás může zajímat ...

Proto s Frolíkem brzy otěhotněla. Dcera Ella (2) je tatínkova holčička a Diana doufá, že ho alespoň občas udrží doma.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...