Díky cizí dohodě s andělem jsem našla pomoc i já!

Důvody, pro které mi ta paní poskytla pomoc, pro mě byly šokující!

Byla jsem v těžké situaci a cizí žena mi nezištně pomohla.

Před časem jsem se dostala do vážných finančních problémů. Jako vdova jsem si nemohla moc vyskakovat, měla jsem malý důchod. Když se mi rozbila automatická pračka, která ještě navíc nadělala škodu i v bytě pode mnou, spoléhala jsem na to, že vše vyřeší pojistka, kterou jsem poctivě platila.

Také vás může zajímat ...

Zkusila jsem inzerát

Stalo se mi ale to, co už se přihodilo několika mým známým. Pojišťovna si našla výmluvu, proč nic neproplatit. Ocitla jsem se tak v nepříjemné finanční situaci, kterou jsem nebyla schopná řešit. V zoufalství jsem se obrátila inzerátem o pomoc, i když mi bylo jasné, že takovým věcem lidé moc nevěří – většinou se jedná o podvody.

Kupodivu se mi ozvala jedna žena, která bydlela na druhém konci Prahy. Chtěla, abych ji navštívila, že prý mi pomůže. Neměla jsem moc na výběr, i když jsem v úspěch nevěřila. Ta žena bydlela v rodinném domku, který vypadal docela luxusně. Byla asi v mém věku. Přijala mě s ochotou a úsměvem, probrala se mnou můj problém a pak mi bez váhání dala peníze, které jsem potřebovala.

Zeptala jsem se, jak jí je mám vracet.

Odpověď mě šokovala – prý je vracet nemusím!

Každý týden dobrý skutek

Zajímalo mě, co je v tom za chyták. Jsem na světě už příliš dlouho, než abych věřila jen tak v nějakou nezištnost. A vysvětlení, které mi ta paní poskytla, bylo ještě více šokující. Před časem vážně onemocněla její milovaná maminka. Tehdy se modlila za její zdraví. Zjevil se jí anděl a nabídl jí, že když každý týden udělá jeden nezištný skutek pro neznámé lidi, maminka se uzdraví.

Uposlechla a skutečně se tak stalo. A protože po rozvodu s bohatým manželem měla prostředků dost, pokračovala v té činnosti i poté, co se maminka vyléčila. Pochopila jsem, že svými skutky udržuje díky dohodě s andělem svoji matku dál při zdraví a při životě.

Zeptala jsem se na maminčin věk – a dozvěděla se, že nedávno oslavila devadesátku!

Ludmila N. (63), Praha

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...