Díky StarDance se Dádovi hrnou kšefty!

Ačkoli to během taneční soutěže StarDance vypadalo, že ji nepřežije buď Dalibor Gondík (48), anebo jeho manželství s právničkou Markétou Gondíkovou (42), dnes si může hudebník a moderátor se svojí tanečnicí Alicí Stodůlkovou (31) výskat.

Navzdory Daliborovu potácení získali nabídky na předtančení na mnoha plesech na Žofíně, v Obecním domě a na dalších akcích, a protože peněz není nikdy dost, hyperaktivní Dalibor je přirozeně přijme. Ale hrnou se i nabídky z muzikálů. Zbývá jen doufat, že mu vydrží zdraví a neskončí jako po jedné taneční zkoušce v nemocnici s křupnutím v zádech.

Také vás může zajímat ...

Stejně tak se manželka musí obrnit trpělivostí a dát si Dádovu fotku do rámečku, aby mu nemusela posílat esemesky o tom, že už si vůbec nepamatuje, jak vypadá.

Penízky prostě nerostou na stromech!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama