Zatouží se brzy stát maminkou?

Volný čas, který teď herečka Denisa Nesvačilová (29), která vídáme v seriálu Slunečná, má kvůli protiepidemickým opatřením, kdy jsou zavřená divadla a I natáčení je silně omezeno, ráda tráví tím, že hlídá svoji malou neteř.

Také vás může zajímat ...

„Tetičkuju ráda a neteř je skvělá,” rozplývá se Denisa. Zároveň ale přiznává, že kvůli tomu, že sestra bydlí daleko a ona nemá auto, nemůže s ní být tak často, jak by si přála. Být ve společnosti dětí jí prý těší a chlubí se tím, že to s nimi umí I díky tomu, že má pedagogické vzdělání.

Péči o miminko už trénuje jako tetička.

A protože už skoro tři roky je šťastná po boku hudebníka Jana Melíška, fanoušci se tak začínají zajímat o to, jestli třeba náhodou není v plánu společné miminko? Ostatně kdy jindy se pokusit založit rodinu než teď když na sebe mají opravdu hodně času. Leda že by jim v karanténě začaly na povrch vyplouvat problémy, kterých si dříve kvůli práci nevšimli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama