Dítě jejich vztah neslepilo

Bývalí milenci, ze kterých se stali kolegové. Herečka LUCIE BENEŠOVÁ (46) se se svým bývalým partnerem FILIPEM BLAŽKEM (47) nyní potkává velice často. Proč se ale před lety jejich milostný vztah rozpadl?

Na vážný vztah nebyli připravení

Také vás může zajímat ...

Seznámili se, když byli velmi mladí. Filip Blažek (47) vstoupil do života Lucie Benešové (46) a byla z toho láska jako z romantického filmu. Oba se do sebe zamilovali na první pohled. Jak ale sami později přiznali, jejich vztah byl často bouřlivý.

Nicméně i tak Filipovi ve svých dvaadvaceti letech porodila syna Luciána (23). Možná tajně trochu doufala, že by narození syna mohlo Filipa i jejich vztah trochu zklidnit. Přece jen se najednou stal mladým tatínkem a to je velká zodpovědnost, do toho se mu začínala rozjíždět jeho kariéra a jistě nevěděl, kam dřív skočit.

Filip byl sice do syna zblázněný, ale ani dítě nedokázalo jejich vztah dát nakonec do pořádku. Není divu, že ani jeden z nich tehdy neprahl po svatbě.

Každý chtěl jít svou cestou

Podle Benešové na to byli opravdu moc mladí.Nebo možná tušila, že by jim to stejně nevydrželo. Nakonec byl jediným řešením rozchod. Herečka to tehdy okomentovala tak, že každý chtěl od života něco jiného. Dnes už mají své vlastní rodiny. Lucie žije s manželem Tomášem Matonohou (49) a vychovávají spolu tři děti.

Filip si zase našel manželku Jolanu (40), se kterou má dvě dcery. Bývalí milenci se setkávají během natáčení Slunečné, ale na kávu by spolu asi nešli. Údajně to nemají zapotřebí. Před pár týdny ale oženili svého společného syna.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...