Dítě, nebo kariéra?

Teď se nejspíš nachází na životním rozcestí. Herečka a komička Iva Pazderková (40) už dlouho sní o tom, že se stane maminkou.

Je sice už čtyři roky ve vztahu s produkčním Hynkem Lorencem (35), ale miminko pořád nikde. Biologické hodiny už jí doslova bijí na poplach a ona to moc dobře ví. Někdy se údajně dokonce budí s pocitem, že v životě nedosáhla toho, čeho chtěla.

Také vás může zajímat ...

Její soukromý život sice pokulhává, ale to se nedá říct o tom pracovním. Pazderková se totiž objeví v novém seriálu, který bude vysílat Televize Nova. Půjde o projekt z nemocničního prostředí, jenž nahradí oblíbenou Ordinaci v růžové zahradě.

Ivě se o takové roli snad ani nesnilo. Natáčení seriálu jí ale zabírá spoustu času, a odkládá tím tak své největší přání – dítě. Jak se nakonec rozhodne? Dá přednost rodině, nebo kariéře? Zatím se zdá, že práce vede, ale necháme se raději překvapit

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama