Dítě odložili na neurčito

Rozhodli se nakonec, že si raději budou užívat?

Stále se čeká, kdy Leoš Mareš (44) s Monikou Koblížkovou (39) ohlásí, že čekají miminko. Nakonec se ale muž stát, že se toho jejich příznivci vůbec nedočkají. Proč hrozí, že rodinu nikdy nezaloží?

V nejistotě drží Leoš Mareš (44) s Monikou Koblížkovou (39) nejenom své nejbližší, ale také statisíce příznivců, které denně se zaujetím sledují jejich životy na sociálních sítích. Ačkoli se před časem stali manželským párem, stále společně nezaložili rodinu.

Také vás může zajímat ...

A to i přes to, že o tom ještě nedávno otevřeně mluvili a vypadalo to, že se o miminko opravdu snaží. Jenže tyto časy jsou pryč a momentálně se spíš zdá, že si chtějí oba užívat než mít povinností, které se založením rodiny přicházejí.

Luxusní dovolené a navíc návrat Leoše k hudbě rozhodně v ničem nenasvědčují tomu, že si Monika počítala plodné dny a společně dělali vše proto, aby otěhotněla.

Volný čas si raději užívají v zahraničí

Třeba si tak během karantény uvědomili, jak moc je baví cestovat a užívat si luxusu a minimálně na nějaký čas se toho nechtějí vzdávat. A ono proč taky.

V dnešní době nejsou porody po čtyřicítce žádným problémem a Monika s Leošem tak rozhodně nutně spěchat nemusí a třeba mohou vše nechat náhodě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...