Dítě odsunula na druhou kolej

Není žádným tajemstvím, že jsou nejenom hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Markéta Děrgelová (33), ale i její manžel Patrik Děrgel (31) velmi ctižádostiví, a proto, aby v uměleckém oboru byli co nejlepší, dělají úplně vše.

Také vás může zajímat ...

Bohužel to ale vypadá, že to pomalu začíná odnášet syn Vavřinec (3). Markéta přiznala, že na něj s Patrikem prakticky nemají čas a o jeho výchovu se starají vlastně všichni ostatní jen ne oni dva. „Máme skvělé prarodiče, pak je tady školka a máme skvělou chůvu,“ pochlubila se herečka, která si sama uvědomuje, že to není ideální.

Oba jsou velmi ctižádostiví.

Hlavní příčku vidí v tom, že je jejich pracovní doba velmi neurčitá. Zdá se ale, že je problém hlubšího charakteru. Markéta je totiž součástí šesti divadelních inscenacích a Patrik dokonce jedenácti. K tomu všemu oba natáčí Ordinaci a je jasné, že jim to bere spoustu času. Zdá se tak, že si brzy budou muset vybrat – buď spousta práce nebo syn.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...