Divačky ho chtějí zpět! Vrátí se do Ordinace?

Charismatický herec Jan Kanyza (72) hrál dlouhou dobu v seriálu Ordinaci v růžové zahradě. Nyní se věnuje především malování obrazů, které mu vydělávají neskutečný balík peněz. Svá díla vystvoval několikrát nejen v Česku, ale dokonce i ve Francii a v USA.

Také vás může zajímat ...

Přitom zrovna televizní fanoušci Ordinace by ho v seriálu zase chtěli vidět zpátky. „Už se cítím unavený na to, abych byl znovu součástí toho kolotoče. Musela by to být opravdu skvělá nabídka, aby mě zaujala.

Nejsem typ člověka, který jen honí kšefty, to mě nebaví, čímž ale neříkám, že bych si něco zajímavého rád nezahrál,“ řekl Kanyza. Po letech strávených mimo herectví se nakonec rozhodl, že si zahraje epizodní roli ve slovenském filmu Voda, čo ma drží nad vodou. Nechá si říct i s Ordinací?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...