Diváky už přestává bavit

Už je toho asi trochu moc. Terezu Bebarovou (45) sice většina televizních diváků zpočátku litovala, jakým způsobem došlo k jejímu konci v seriálu Ulice, nicméně poslední dobou už toho je trochu moc.

Také vás může zajímat ...

Bebarová začíná působit jako někdo, kdo má potřebu být litován a to se začíná některým divákům pořádně zajídat. „Přestaň fňukat, jinak tě už nikdo neobsadí. Až taková super televizní herečka nejsi,“ napsal jí bez servítek jeden z internetových uživatelů.

V Ulici už má zavřené dveře

„Ať je vděčná za to, co si tam vydělala ,“ míní zase jiný diskutující. Pravdou je, že se herečka stále přes svůj odchod ze seriálu evidentně nepřenesla a stále má v sobě velkou křivdu s ohledem na to, jak k tomu došlo. Zase ale na její obhajobu, strávila tam dlouhých patnáct let a není divu, že jí projekt přirostl k srdci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...