Divná modelka: Miluje knedlíky a omáčky

Budete se divit, ale Simoně Krainové slovo dieta nic neříká. Postavu má ukázkovou, ovšem cpe se jako dřevorubec po dvanáctihodinové práci na kácení lesa. Jak je to možné? Nechala se slyšet, že přímo miluje italskou kuchyni, založenou na těstovinách a pizze.

Jenže po obojím se přibírá na váze. A co je u modelky docela k neuvěření, Simona nedá dopustit na českou kuchyni, která je nadmíru kalorickými pokrmy pověstná po celém světě. Kdo chce zhubnout, ten se jí vyhýbá jako moru! „My jsme s manželem takoví tradiční kavárenští, hospodští nebo vinárenští návštěvníci, rádi ochutnáváme, rádi si necháme nějakou specialitku připravit a s chutí degustujeme,“ nechává se slyšet blondýnka, která se provdala za boháče Karla Vágnera (42) z „klanu“ Vágnerů.

Také vás může zajímat ...

Zdá se, že Krainová uskutečňuje sen všech žen: pořádně se najíst, a mít postavu jako víla. Vysvětlení je jednoduché: vše za ni vyřeší liposukce, která dokáže velmi rychle odstranit i cvičením neodstranitelný tuk.

Bez námahy a bez utrpení v posilovnách či tělocvičnách ztratíte několik centimetrů v pase a zhubnete o nějaké ty kilogramy. A pak můžete opět hřešit: poručit si v restauraci svíčkovou se šesti a dort se šlehačkou.

Nepřirozené, ale účinné. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...