Divný vztah!

Svérázný herec, který zazářil hlavně v komediálních seriálech jako Okresní přebor nebo Krejzovi, je opravdu pořádné číslo a snad nic v jeho životě není tak, jak to mají ostatní lidé.

Leoš Noha (52) se nedávno přiznal, že už skoro ani nebydlí v Praze, kde má momentálně hodně pracovních závazků. Přestěhoval se totiž téměř třicet kilometrů jinam, jen aby mohl být nablízku svému tatínkovi.

Také vás může zajímat ...

Nějaký čas bydlel v maringotce a postupně svůj letní byt předělává. Brzy už tam chce ale zůstat natrvalo. Na tom by ještě nic divného nebylo.

Nevěra mu nevadí?

Noha ale také přiznal, že jeho přítelkyně, se kterou už je nějaký čas, tam s nimi nebydlí. Nedávno dokonce vytroubil do světa, že mu nevadí, když si začne s jiným mužem.

Hlavní podle něho je, aby se potom zase vrátila zpátky k němu. Leoš se tak řídí heslem svého otce, který má často říkávat, že žena není mýdlo, to znamená, že neubývá. Možná je to i důvod, proč jsou stále spolu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...