Divoká líbačka za stanem!

Stardance

Oblíbený bavič a bývalý profesionální tanečník Richard Genzer (51) míval kdysi figuru jako Golem a když se na jaře rozešel s přítelkyní Markétou Jiránkovou (42), nevypadalo to u něho na příznivý rok. Teď je ale všechno jinak.

Nejenže si udržel štíhlou postavu, ale dostal dobře placenou roli v soutěži StarDance poté, co si obtloustlý hudebník a herec Václav Kopta (53) způsobil při tréninku dva vážné úrazy, ještě než soutěž začala. A do třetice všeho dobrého si Genzer našel novou lásku, o čemž svědčí fotografie líbačky s dosud neznámou blondýnkou za párty stanem na jednom večírku.

Také vás může zajímat ...

Genzera přitom při trénincích na StarDance sleduje pečlivě zraněný Kopta, kterého mrzí, že už se nemůže tulit k tanečnici Janě Zelenkové (29).

Dochází tam jako divák dál, ostatně už dostal od StarDance zálohu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...