Divokému životu Jiřího Langmajera učinila přítrž až osudová láska!

Nejslavnější čeští svůdníci – 12.díl

Herec Jiří Langmajer (54) nepatřil k mužům, kteří by si potrpěli na věrnost. Prožil si několik mimomanželských vztahů a rozvedl se. Nyní je ženatý podruhé a vypadá to, že z někdejšího bouřliváka je už rozumný muž.

Nejspíš nevíte, že Jiří Langmajer (54) v sobě má částečně americkou krev. Jeho dědečkem byl totiž americký voják, jeden z těch, kteří osvobozovali na konci války Plzeň. Přivedl Jiřího babičku do jiného stavu, pak odjel a na svět přišel otec populárního herce.

Také vás může zajímat ...

Možná právě po svém dědečkovi zdědil Jiří své sklony k dobývání dalších a dalších žen. Měl v tomhle směru snadnou úlohu jako atraktivní, známý a oblíbený muž. Sám přiznával: Ženský – holky, dámy, slečny a babičky se ke mně většinou chovají hrozně hezky.

Mám u nich permanentní protekci – pokud je něčím neurazím, anebo se hloupě nezapletu. Myslím, že ony vycítí, že je obdivuji, rád se jim kořím, hezky se k nim chovám a jsem rád, když si toho všimnou a jakýmkoliv způsobem mě pochválí.“

Tajné hnízdečko na Palmovce

První Jiřího ženou a matkou jeho dcer se stala Kamila (51). Prostředí showbyznysu, ve kterém se herec pohybuje, jí nebylo příliš blízké – byla profesorkou matematiky. Musela toho ve vztahu s Jiřím za dlouhá léta hodně vydržet.

Vstřícná a tolerantní Kamila byla zároveň i důvěřivá, takže na ni platily manželovy výmluvy. Jiří prý jako skvělý herec dokázal doma předstírat, že má spoustu práce nebo se jde věnovat nějakým sportovním aktivitám.

Přitom měl na Palmovce garsonku, kam si vodil své milenky. O jeho záletech se Kamila dozvídala od lidí, kteří o nich četli v bulvárních médiích. A novináři si dávali záležet na tom, aby slavného herce přichytili s nějakou z jeho dočasných přítelkyň.

V roce 2004 byl například přistižen, jak si taxíkem po slavnostním večeru Českého lva odváží novinářku a režisérku Terezu Kopáčovou (50).

Když hrál v seriálu Ordinace v růžové zahradě, tvořil na obrazovce pár s kolegyní Ivanou Jirešovou (43). Jejich vzplanutí se ale přeneslo i do soukromého života, i když oba ujišťovali novináře, že vlastně o nic nejde.

Když se sejdou dva nevěrníci

Dramatický byl Jiřího vztah s modelkou Petrou Faltýnovou (42). Tady narazil na podobný typ, také Petra střídala často muže. Údajně se spolu s Jiřím opili na jednom mejdanu a vše potom pokračovalo milostnými hrátkami. Petra byla vdaná, ale to ničemu nebránilo.

Vztah trval několik měsíců a vypadalo to, že tehdy poprvé Jiří narazil na silnějšího soupeře ve svádění, než byl on sám. Nejprve vše bral jako další dobrodružství, ale Petra ho do mileneckého vztahu zatáhla víc, než sám chtěl.

Později se tvrdilo, že všechno ukončila modelka, v bulváru se ale objevily i názory, že tak učinil Jiří v rámci pudu sebezáchovy. I tak se ale z intenzivního šílenství po boku Petry dlouho vzpamatovával a byl na tom špatně psychicky.

Adéla ho zachránila!

Chronický nevěrník si ještě zapsal jako další „úlovek“ kolegyni z divadla Mášu Málkovou (37). Potom ale do jeho života vstoupila další osudová žena, herečka a moderátorka Adéla Gondíková (47). Do té se Jiří zamiloval natolik, že se nakonec rozvedl se svojí manželkou.

Dcery kvůli tomu na něho byly pořádně naštvané, hlavně ta starší. Vášně se zklidnily až časem. Po boku Adély se Jiří zásadně změnil. Říká, že to byl zázrak, když ji potkal, protože jinak by se svým způsobem života stále více přibližoval sebezničení.

Kdysi mu jedna kartářka řekla, že si musí vybudovat do svých padesáti let domov, spojený s klidem a vyrovnaností. Aby Adélu získal, musel Jiří přehodnotit dosavadní styl života. To se mu podařilo a po mnohaletém chození si svoji novou přítelkyni vzal i za manželku.

S bohémským životem velkého svůdníka je tak navždy konec, protože Jiří ví, že kdyby se k němu vrátil, udělal by obrovskou chybu!

Jakou milenku má Jiřího o 14 let mladší bratr?

Jak je známo, Jiří není jediným mužem, který rod Langmajerů udělal slavným díky své herecké profesi. Má o čtrnáct let mladšího bratra Lukáše, momentálně hvězdu úspěšného televizního seriálu Slunečná.

Oba bratři toho mají hodně společného, včetně těch problémových věcí jako jsou depresivní vztahy nebo schopnost se vztekat. Šťastně ženatý Lukáš ale na rozdíl od Jiřího není cíleným svůdníkem, je věrný a jedinou milenkou, kterou má povolenou, jsou pro něho závodní auta.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...