Pojistí si ho žena dítětem?

Cítí snad Nikola, že je ideální čas na první dítě?

David Gránský (28) patří mezi obletované fešáky. A zdálo se, že až dosud to nechávalo jeho maželku Nikolu Gránskou (26) chladnou. Teď se ale začínají objevovat zprávy, že si ho chce přece jen trochu víc přitáhnout.

Svojí rolí v seriálu Sestřičky Modrý kód si herec David Gránský (28) získal srdce nejedné ženy. A to nejen z řad fanynek. Proslýchá se, že slabost pro něj mají i některé kolegyně. Obzvláště se v téhle souvislosti mluví o mladičké Natálii Halouzkové (19), kterou mu navíc scénář poslal přímo do postele.

Také vás může zajímat ...

A tak není divu, že I když dosud Davidova manželka Nikola všechno brala s nadhledem, teď si údajně svoje postavení vedle slavného partnera chce pojistit.

Zdroje z okolí mladého páru dokonce mluví o tom, že Davidova manželka začala uvažovat o společném potomkovi. Ostatně vzhledem k tomu, že už jsou svoji to od nich jejich rodiny tak trochu očekávají.

Dítě by zároveň bylo dobrým důvodem, jak Davida vice připoutat k domovu a to by se jeho manželce mohlo v současné chvílí hodit do krámu. Pokud by měl Gránský plnou hlavu miminka, ani by ho nenapadlo pokukovat po kolegyních, byť by se o získání jeho pozornosti snažily sebevíc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama