Dlouho to hrála na dvě strany

Vztah se starším miliardářem dlouho zapírala. EVĚ PERKAUSOVÉ (26) ale nakonec nezbylo nic jiného než poměr přiznat.

Obdařená kráska Eva Perkausová (26) se s bohatým podnikatelem Antonínem Charouzem (66) potkala ještě před tím, než se stala slavnou moderátorkou.

Také vás může zajímat ...

Měl to být totiž právě Charouz, kdo jí pomohl k vysněné kariéře. Eva si s Antonínem začala, když byla velmi mladá, tehdy jí nebylo ani dvacet let. Antonín se do pohledné mladé slečny velmi rychle zakoukal a Eva toho uměla využít.

Nejenže jí Charouz posílal ze svých pracovních cest drahé dárky a rozmazloval ji, ale díky němu také získala spoustu cenných kontaktů.

Charouz si na krásné ženy hodně potrpí. Eva ho ale dost potrápila.

Podváděla ho s jiným

Antonín do ní byl blázen, udělal by pro ni snad cokoliv.Ona ho ale mezitím podváděla s bývalým manželem své sestry Karlem Kubou (46), který byl také slušně zajištěný. Perkausová udržovala poměr se dvěma muži skoro dva roky. Pak to ale všechno prasklo.

Načapal ji s milencem

Jednoho dne ale Charouz Evu odhalil. Jela totiž se svým luxusním vozem k němu do autoservisu. Když ale auto opravili, za služby odmítala zaplatit, protože na to neměla dost peněz.

Dluh tedy přijel splatit její milenec Karel, protože Antonín nebyl k dispozici. Charouz si svého soka pečlivě prohlédl na průmyslových kamerách a okamžitě s Evou ukončil vztah.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama