Dluží čím dál víc

Není to tak dávno, co se Veronika Gajerová (56) nechala slyšet, že všechny své dluhy splatí. „Požádala jsem si o oddlužení, najala si dobrého právníka,“ prohlašovala minulý rok na podzim, přičemž tehdy prý dlužila 3,2 milionu korun.

Také vás může zajímat ...
Peníze měla Veronice půjčit i Dana Morávková.

Jenže postupem času její dluhy měly údajně ještě víc narůst. Momentálně má dokonce bývalá hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě dlužit takřka 5 milionů korun. A z něčeho takového už se bude Veronika dostávat skutečně velmi těžko a nejspíš jí tak nezbývá než doufat, že brzy dostane nějakou velmi dobrou seriálovou roli.

Dlužit má údajně stále třeba také své kolegyni a kamarádce Daně Morávkové (48). Té sice většinu splatila, ale stále jí má prý „viset“ 25 000 Kč.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...