Dnes už vím, že nápoje lásky opravdu účinkují!

Kouzelný recept přinesl do mého života šťastnou změnu!

Nevěděla jsem, jak získat svého vytouženého muže. Pomohla až magie.

Kouzla a čáry pro mě byly vždy jen součástí zábavných nebo tajemných příběhů. Příliš jsem nevěřila, že mohou fungovat. Bylo to samozřejmě hlavně proto, že jsem se nikdy s ničím takovým ve svém životě nesetkala.

Také vás může zajímat ...

A co se týkalo lásky, dávala jsem přednost svému osobnímu kouzlu. Tím se mi podařilo „očarovat“ mého manžela, se kterým jsem prožila čtvrt století. Žádné čáry pak bohužel nemohly zabránit tomu, aby se náš vztah definitivně nerozpadl poté, co děti vyrostly a opustily domov.

Vůbec si mě nevšímal!

Bylo mi tehdy po rozvodu šestačtyřicet let a rozhodně jsem nehodlala zůstat sama. Začala jsem se rozhlížet kolem sebe. Pokud je člověk připraven na to, aby se zamiloval, tak se to stane. Zakoukala jsem se do jednoho kolegy z jiného pracoviště naší velké firmy.

Líbil se mi už kdysi, ale to jsem o žádném sblížení jako věrná manželka ještě neuvažovala. Nyní jsem byla volná. Věděla jsem, že je také rozvedený – takové věci se v práci celkem snadno zjistí. Stačilo tedy, abych ho nějakým způsobem zaujala a nepřímo přinutila udělat první krok.

Muži nemají rádi, když jsou „naháněni“, takže iniciativa musela být na něm, na Markovi, jak se jmenoval. Bohužel si mě nevšímal, i když jsem se snažila o spoustu „náhodných“ setkání.

Začala jsem z toho být trochu zoufalá. Mojí iniciativy si všimla Beáta, kolegyně a kamarádka. Všechno jsem jí přiznala a dostala jsem od ní neobvyklou radu. Mám prý využít vědomostí jedné její známé ezoteričky, která mi připraví nápoj lásky. Poté, co se ho Marek trochu napije, nebude chtít žádnou jinou.

Úspěšné testování

Společně s Beatou jsem navštívila její známou a koupila jsem od ní malou lahvičku s magickou tekutinou. Dozvěděla jsem se, že stačí opravdu jen pár kapek, ale celý proces se musí nejméně třikrát zopakovat. Byla jsem trochu skeptická, jak to bude fungovat a také jsem si lámala hlavu, zda se mi podaří nějak nakapat Markovi nápoj lásky do kávy, čaje nebo jiného nápoje.

Příležitost se naštěstí brzy naskytla, když se konala oslava, na kterou přišli lidé z celé firmy. V nestřežené chvíli se mi podařilo Markovi do jeho pití ukápnout trochu z malé lahvičky. Všimla si toho i Beata a ocenila moji úspěšnou snahu zdviženým palcem.

O tom, že i malá dávka zafungovala, jsem se přesvědčila v následujících dnech, kdy jsem během setkání na chodbě několikrát zaregistrovala Markův upřený pohled.

Něco říct nebo navrhnout si ale stále netroufal. Pomohla mi opět kamarádka. Přinesla do práce speciální bylinkový extrakt vlastní výroby, chodila po kancelářích a dělala „test“. Já jsem jí doprovázela. Ne každý chtěl ochutnat, ale Marek naštěstí patřil k těm, kdo nabídku neodmítli.

Do třetice všeho dobrého

Tímto způsobem se mi tedy podařilo Markovi propašovat do pití kapky i podruhé. A opět jsem viděla, jak nápoj lásky funguje. O tom, že je do mě zamilovaný, jsem už neměla pochyby. Žena to vždycky vycítí. Zbývalo učinit poslední krok. Zanedlouho se konal vánoční večírek.

Dala jsem se tam s Markem do nezávazného hovoru, jako už předtím s jinými lidmi, takže to nebylo nijak nápadné. Viděla jsem, jak trochu klopí a odvrací zrak, jako by měl trému. Kapky z magického elixíru tentokrát skončily v jeho sklenici s vínem.

Po vánočním večírku byl volný víkend. V pondělí mě Marek zastavil na chodbě a trochu rozechvělým hlasem se mě zeptal, jestli bych s ním nešla do divadla – že prý dostal lístky od jednoho známého.

Moje odpověď samozřejmě zněla „ano“, stejně jako o dva roky později ve svatební síni. Ten magický nápoj mám dodnes schovaný na tajném místě. Třeba ho někdy bude potřebovat některá z mých kolegyň nebo kamarádek!

Zdena S., (57), Pelhřimov

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...