Do čeho by v životě nešla?

V jejím věku už kolegyně ze showbyznysu hojně využívají služeb plastických chirurgů, a také to na nich bývá vidět. Výsledkem pak je nehybný obličej, nepřirozený výraz a ztráta podoby. Vanda Hybnerová (50) je jiná.

Dokonce i vidět svůj obličej vyžehlený a vyretušovaný v časopisu jí připadá jako podvod na lidi. „Já se svými vráskami problém nemám,“ prohlašuje bývalá manželka Saši Rašilova (46). „Je mi padesát, takže vypadám tak, jak vypadám!“ Přitom Vanda je také jednou z žen, jejíž exmanžel žije s mnohem mladší blondýnou Lídou Němečkovou (31).

Také vás může zajímat ...
Bývalý manžel už má novou rodinu, kterou se rád chlubí.

Přesto je Vanda rozhodnutá na sobě nic neměnit. Úplně stačí, že kvůli seriálu Krejzovi byla nucena změnit barvu vlasů z blond na zrzavou. „Já byla celý život blbá blondýna, teď jsem blbá zrzavá,“ říká s humorem.

„Ale nějakou definitivní plastiku, která by byla nevratná, bych nepodstoupila,“ slibuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama