Do koho se zamilovala Lucie Borhyová?

Je tím vyvoleným mladý zpěvák?

Nejenže jí to nesmírně sluší, ale v poslední době LUCIE BORHYOVÁ (38) září ještě víc než kdy dřív. A půvabná moderátorka se netají, že je za tím láska. „Pokud se nebudete ptát do koho, tak prozradím, že jsem zamilovaná,“ svěřila se Lucie na křtu svého odvážného kalendáře, v němž se po letech až příliš odhalila.

Ne však natolik jako na samotném křtu, kde přitahovala pánské pohledy v průhledných krajkových šatech, v nichž jí viditelně prosvítalo spodní prádlo. A právě tam se podezřele hodně měla k letošnímu Objevu roku PETRU ŠTOLBOVI (29) alias Pekařovi.

Ten Lucii vyznal v přímém přenosu předávání cen Český slavík svou přízeň, a jak se zdá, tímto u ní velmi zabodoval. Borhyová, která je známá svou oblibou mladších partnerů, tak zřejmě letošní svátky strávila právě v jeho společnosti. Nebo jí snad pelíšek zahřívá její podnikatelský partner MICHAL SMEČKA (28), s nímž byla spojována na podzim?

Také vás může zajímat ...

Nezbývá tak než se nechat překvapit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...