Do ovocných čajů přidejte meduňku

Svůj pitný režim můžete zpestřit i ovocnými čaji ochucenými například meduňkou. My vám teď nabídneme několik receptů, které jsme sami vyzkoušeli. Snad nejvíce nám chutnal malinový ledový čaj. Ten si připravíte tak, že do džbánku vložíte hrst malin, 1 lžičku cukru a hrst čerstvých lístků meduňky.

Vše zalijete 1 l studené vody, nebo malinovým čajem, a dáte alespoň na 1 hodinu do lednice. Před podáváním můžete do džbánku přihodit pár kostek ledu. Za vyzkoušení stojí i ledový čaj s pomerančem. Ten si připravíte tak, že v konvici z odolného skla zalijete kvalitní sypaný čaj 1 l vody, která se před chvilkou vařila.

Necháte pár minut vylouhovat a scedíte do džbánku s ledem. Pak vmícháte 2 lžíce sirupu z agáve, několik lístků meduňky a zamícháte. Po zchladnutí přidáte šťávu z 1 citronu a plátky ze dvou důkladně omytých pomerančů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...