Do sexshopu zašla se svou mámou!

Chce své matce zpříjemnit stáří, nebo překvapit svého zajíčka? Topmodelka Heidi Klumová (47) si na pár dnů odskočila do rodného Německa a v Berlíně trochu pustila své kreditce „žilou“.

Také vás může zajímat ...

Při nákupech nevynechala ani sexshop s fetiš zbožím! Čím asi překvapí svého zajíčka Toma Kaulitze (31)? Heidi chystá další řadu reality show Německo hledá topmodelku. Mezi natáčením se ale nudí, a tak se rozhodla manželský život trochu opepřit.

S maminkou Ernou (75) a švagrem Billem (31) vyrazili do berlínského sexshopu, který se specializuje na fetiš zboží. Sice nevíme, co přesně tam Heidi nakoupila, ale podle fotek, které pořídili paparazzi, když vycházela z obchodu, se očividně rozšoupla! Měla naditou tašku a úsměv od ucha k uchu!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama