Do větru a zimy jsou ideální copy a drdoly

Plískanice a větrné počasí jsou úhlavními nepřáteli upravených vlasů. Jaké účesy přežijí fujavici bez úhony?

Vsadit na rozpuštěný účes, když venku panuje vichřice a do toho ještě sněží, je o nervy. Nevidíte na cestu, navíc se vám vlasy lepí na rtěnku nebo jelení lůj a lechtají vás po obličeji. Svázat je do klasického culíku, je sice řešení, ale poněkud nudné.

Aktuálními trendy jsou ležérní účesy – volné copy, drdoly a podobně, které se navíc snesou i s nepříznivým počasím.

Moderní ledabylost

Také vás může zajímat ...

Patříte mezi milovnice zaplétaných účesů? Pak si udělejte jeden (klasicky vzadu nebo zapletený šikmo) či dva (nejlépe s pěšinkou uprostřed) francouzské copy. Můžete je mít jak přísně utažené, tak volné, s několika vyčnívajícími pramínky. Velmi oblíbené a módní jsou i drdoly. Ne ovšem ty přísně uhlazené, jaké nosí baletky.

Hitem (i mezi slavnými ženami) jsou rozcuchané, volné drdoly, hotové za minutku. Jak na něj? Vlasy sčešte dozadu a prostříkejte suchým šamponem. Pak za pomoci rukou, nikoli hřebenu, udělejte drdol, lepší je na temeni hlavy, nikoli u krku. Vlasy stočte do pramene, ten zakruťte k hlavě a zafixujte tenkou průsvitnou gumičkou, případně pírky, které budou stejné barvy jako vaše vlasy.

Hrbolky, drobné nesouměrnosti a vypadané pramínky kolem obličeje jsou naprostou nutností.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...