Dochází s ní partnerovi trpělivost?

Přestěhovali se do hor a teď musí dojíždět za prací.

Věčné dohadování už ho přestává bavit. Herečka ze seriálu Slunečná JANA STRYKOVÁ (41) údajně nejde pro ostrá slova daleko a její partner MATĚJ MATUŠKA (40) jí to dlouho toleroval.

Poslední dobou jim to ve vztahu začíná trochu skřípat. Alespoň tak to vnímá vnuk slavného Waldemara Matušky (†76) Matěj Matuška (40). Moc dobře ví, že jeho přítelkyně, herečka Jana Stryková (41), známá ze seriálu Slunečná, je velmi temperamentní a výbušná povaha.

Také vás může zajímat ...

Ona tyto své vlastnosti schovává za slovíčko upřímnost, ale Matěj to vidí jinak. Jakmile se totiž Jana rozčílí, začne křičet na všechny strany. A může jít i o naprostou maličkost.

To koneckonců přiznala i sama herečka. Křičí, protože ze sebe potřebuje dostat veškeré emoce, ale na své okolí se zřejmě příliš neohlíží. Matěj si myslel, že už si na tohle její chování zvykl, ale každým dnem mu to má být víc a víc nepříjemné.

Ze začátku nechával Janu vykřičet, ale teď už se nebojí jí její ostrá slova vracet. A to asi ve Strykové vyvolává ještě větší touhu se hádat.

Hádky vyvolává i v práci

Ten, kdo si myslí, že je Jana v klidu alespoň v práci, je na omylu. V seriálu Slunečná hraje drbnu Petru Slaninovou a i při hraní má raději drsnější scény, kde má možnost se s někým pohádat.

Když jí scenáristé udělají tu radost a napíšou do scénáře nějakou vyhrocenou situaci, je Jana štěstím bez sebe, protože bude moct předvést pořádnou akci. Mnohdy se při hádkách v seriálu ale nedokáže držet scénáře a používá svá vlastní slova.

Občas to dělá tvůrcům problém, protože Stryková má volit až příliš ostrá slova. Na první pohled vypadá herečka nevinně, ale pravda je zřejmě úplně jiná, a to nejen co se týče jejího temperamentu a výbušnosti. Proslavila se také tím, že svého současného partnera přebrala jiné ženě.

Všeho se kvůli ní vzdal

Když Matěj začal s Janou randit, byl ve vztahu s přítelkyní Danielou, a dokonce s ní měl i dcerku. Jejich vztah trval dlouhých čtrnáct let, ale jakmile se poznal se slavnou herečkou, chtěl být jen s ní a na svůj dosavadní život se neohlížel.

Partnerku i s dcerou opustil, a i když to Danielu bolelo, nedělala z toho žádnou tragédii a Matějovi přála hodně štěstí. Jana se nejspíš cítila být na koni, když dal Matěj přednost jí.

Údajně věděla, že je Matuška zadaný, ale i tak se s ním scházela. Podle některých jejích známých si jednoduše nemohla pomoct a nakonec dosáhla toho, čeho chtěla. Po nějaké době s ním otěhotněla a nyní mají společného syna Jáchyma (6).

Teď se ale zdá, že by se Janě její nehezký čin mohl vrátit jako bumerang. Dostihla snad herečku karma?

Chová se podezřele

Matěj se údajně netají tím, jak moc už mu chování jeho přítelkyně leze krkem. Nebaví ho se věčně jen dohadovat a raději by měl vedle sebe něžnou ženu, ke které se bude moct schoulit a se vším se jí svěřit.

Stryková ale údajně na něco takového nemá čas. Buď je věčně na cestách, protože s partnerem a synem žijí v Krkonoších, a tak musí za prací dojíždět do Prahy, nebo má potřebu se hádat a mít poslední slovo.

Jelikož s Janou není v posledních měsících asi moc řeč, Matěj se možná rozhodl hledat pochopení jinde. Pracuje jako zvukař a vždy chodil domů na čas, ale najednou se jeho šichty měly z neznámých důvodů začít protahovat. On se má obhajovat tím, že mu dali víc práce, ale co za tím doopravdy stojí, je záhadou.

Navštěvuje ho tajemná kráska?

Vrabci na střeše si štěbetají o tom, že Matěj má mít v práci i mnohem příjemnější povinnosti než se jen starat o zvuk. Má ho totiž navštěvovat neznámá krasavice, která o něj má očividně velký zájem.

Zatím není prokázané, že by ti dva byli milenci, ale už teď je jasné, že Strykové neříká tak úplně všechno, co se v jeho zaměstnání odehrává. Kam až by to mohlo s neznámou kráskou dojít a o koho vlastně jde?

Údajně se jedná o jakousi novou posilu v týmu, takže ji Matěj bude vídat dost často. Jana má své práce dost, do toho jí vyčerpává věčné dojíždění a péče o syna a domácnost.

Ona zatím nic netuší

Starat se o partnerovu práci pro ni teď nejspíš není prioritou. Pravděpodobně tedy nemá ani tušení o tom, co se tam odehrává. Matuška se jí o žádné nové kolegyni zřejmě ani nezmínil. Ale proč?

Kdyby přece o nic nešlo, neměl by co skrývat. Jednou se ale Jana určitě dopátrá pravdy a kvůli její výbušné povaze to pak bude pořádný kolotoč.

Matěj se ale možná do té doby se svou údajnou milenkou přestane vídat, nebo se naopak jejich románek promění v regulérní vztah. Tyto otázky nám zodpoví jedině sám čas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...