Dočká se dalšího dítěte!

Není to tak dávno, co si Vendula Pizingerová (48) postěžovala, že má strach o svého syna Jakuba (14). Ten se totiž připravuje na přijímací zkoušky na střední školu a vzhledem ke karanténě je nyní na všechno sám.

Manžel je z dítěte úplně vedle

Také vás může zajímat ...

Jak to tak ale vypadá, Vendula mu s přípravou na tak důležitý životní krok moc nepomáhá. Vyvstaly tak otázky, proč tomu tak je.

Zatímco jedni si mysleli, že za vším stojí její manžel Josef (32), kterému má věnovat víc času než synovi, druzí byli přesvědčeni, že zkrátka chce, aby se Jakub naučil spoléhat jenom sám na sebe.

Pak ale přišla šokující zpráva, kterou snad nikdo nečekal, a možná tím i vysvětlila, co za tím celou tu dobu stálo.

Zázračné dítě

Pizingerová totiž přiznala hodně sladké tajemství, ve svých letech se stane potřetí maminkou. S manželem tak čekají své první děťátko!

Ředitelka nadačního fondu Kapka naděje má být čtyři a půl měsíce těhotná a na dalšího potomka, který je tak trošku překvapením, se s Josefem velice těší. Vzhledem k tomu, že už jí za dva roky bude padesát let, je její těhotenství rizikové, tak si musí dávat velký pozor.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...