Dočká se ještě vůbec dítěte?

Mnoho let se mělo za to, že pro Kateřinu Hrachovcovou (45) je přednější její herecká kariéra, pohodlný život plný radovánek a někdejší manžel Jan Herčík (62) než vlastní děti.

Potom se spekulovalo, zdali nemá Kateřina nějaké zdravotní problémy, které jí v početí miminka brání. Pravda však nebyla ani jedno, a jak později vyšlo najevo, herečka toužila po rodině už dlouho. Bohužel marně.

Také vás může zajímat ...

O potomka nestál

Tím, kdo jí měl znemožnit stát se matkou, byl údajně její dnes již bývalý manžel. Už před mnoha lety totiž známý zvěrolékař tvrdil, že děti nejsou u nich doma na pořadu dne, natožpak výhledově v plánu. Cynicky pak dokonce žertoval, že planeta už je takhle dost přelidněná a není důvod ji ještě více zatěžovat.

Dnes je ale všechno jinak a zdá se, že promarněné roky vedle sobeckého muže připravily herečku o možnost mít vlastního potomka.

Věk není její spojenec

Ačkoli Hrachovcová překročila pětačtyřicítku, což je pro většinu žen hranice, dokdy jsou ještě schopné počít, zřejmě se nevzdává. „Cítím to tak, že pokud bych měla mít s někým dítě, chtěla bych, aby to bylo z lásky a abychom po něm toužili oba společně,“ vyznala se z nenaplněných mateřských citů.

Naznačila tak ale také skutečnost, že se rozhodně nebude hnát za každým svolným mužem a potomka si vynucovat. Biologické hodiny tikají sice velmi hlasitě, přesto je podle všeho herečka smířená i s variantou, že by děti už nikdy neměla.

V současné době se totiž po jejím boku neobjevuje žádný muž, který by byl vhodným adeptem na tatínka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...