Dočká se Kristina prstýnku nebo bude sama?

Vašek riskuje, že jí nakonec dojde trpělivost a uteče.

Moderátorka Kristina Kloubková (41) se netají tím, že má svobodného života už po krk. Proto snad každým dnem čeká na to, až se její přítel choreograf a momentální porotce StarDance Václav Kuneš (42) odhodlá a poklekne s malou krabičkou v ruce.

„Kristina ode mě zatím prstýnek nenosí, ale už jsme o tom mluvili, i když konkrétně jsem se ještě nevyslovil,“ přiznává Vašek. Jenže jenom mluvení nestačí a Kristina by se už určitě ráda pochlubila kovovým kroužkem na levém prsteníčku, aby byli všichni i s dcerkou Jasmínkou (6) konečně úplná rodina. Ta teď nastoupila do první třídy a i to je pro člena taneční poroty zřejmě překážka.

Také vás může zajímat ...

„Určitě budeme někam posouvat vztah a ono to má všechno svůj čas. My už jsme si to tak nějak hezky naplánovali. O všem krásně mluvíme a dojde na to,“ kličkuje Vašek. Zatím na to ale ne a ne dojít.

Kristině tak nezbývá než čekat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...