Dočká se někdy svatby?

Bývalá hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Bára Munzarová (45), před časem ukončila kariéru, aby se mohla věnovat svým nemocným rodičům Luďku Munzarovi (83) a Janě Hlaváčové (78). Kariéra šla stranou, a tak se herečka spoléhala alespoň na svůj fungující vztah.

Jenže jak se zdá i ten začíná mít citelné trhliny. Munzarová se totiž svěřila, že by se velmi ráda vdala. Za to její životní partner Martin Trnavský (46) se do chomoutu dvakrát nežene. Zakládá si prý na své svobodě a svatbu nepovažuje za nic důležitého.

Také vás může zajímat ...

Snaží se ho přesvědčit

„Podle mě je hlavní, že si jeden druhého vážíme a máme se rádi,“ nechal se slyšet Trnavský, který tím podpořil domněnky své milované, že se svatby zřejmě nikdy nedočká. Herec, který momentálně exceluje v detektivním seriálu Temný kraj je zkrátka přesvědčený, že vztah může fungovat i bez ono papíru z matriky.

Otázkou ovšem zůstává, jestli na jeho pravidla hry přistoupí také Munzarová.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...