Dodnes mezi sebou drsně válčí

Jejich rozchod byl pro mnohé šokem.

Jejich láska byla jako ze zamilovaného filmu, ale všechno velmi rychle skončilo. MICHAELA OCHOTSKÁ (35) od svého manžela LUKÁŠE ROSOLA (34) odešla rok a půl po jejich pohádkové svatbě.

Neustále se vodili za ruce, užívali si jeden druhého a po čase přišla dokonce romantická žádost o ruku přímo v Paříži. O takovém životě sní snad každá žena a není divu, že si to moderátorka Michaela Ochotská (35) právem užívala.

Také vás může zajímat ...

Ve svém tehdejším partnerovi Lukáši Rosolovi (34) měla oporu a nikdy by ji nenapadlo, že by jejich pohádka mohla skončit. Po žádosti o ruku měla následovat svatba, ale ta se musela odložit, protože Míša otěhotněla.

Lukášovi porodila syna Andrého (5) a byli konečně kompletní rodina. Až potom následovala pohádková svatba. Ale už po roce se jejich život otočil vzhůru nohama a všechno bylo najednou špatně.

Utekla od něj k rodičům

O dalších šest měsíců později se Míša jednoduše sbalila a i se synem opustila Lukášovu luxusní vilu v Uhříněvsi. Útočiště našla u rodičů. Celkem dlouhou dobu se jim dařilo držet pod pokličkou, že žijí odděleně, a ani jeden se k tomu nechtěl vyjadřovat.

Pravda ale nakonec praskla. Manželé šli od sebe kvůli neustálým hádkám a stresu. Ochotská udělala všechna možná opatření, aby se Lukáš nemohl stýkat se synem, což vyústilo v pořádnou válku.

Dnes už je Rosol znovu ženatý a jeho současná manželka Petra (26) si ho nemůže vynachválit. Dodnes ale do sebe bývalí manželé skrz sociální sítě rýpou a vypadá to, že to nikdy neskončí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...