Dodnes vzpomíná na dětství strávené v přívěsu

Cílevědomá Hilary Swank (46) kdysi žila jen s matkou a byly doby, kdy neměly ani peníze, ani pořádnou střechu nad hlavou. Hilary přesto nezahořkla a snila o úspěchu na filmovém plátně.

Na počátku zářivé kariéry Hilary Swank (46) byl jeden velký sen a dětství strávené v přívěsu. Dívka, která se později stala hrdou držitelkou dvou Oscarů totiž jako malá rozhodně neměla na růžích ustláno.

Také vás může zajímat ...

Spolužáci ji často šikanovali

Vyrůstala pouze s matkou, když je otec opustil, a protože neměly na nájem, tak musely žít v přívěsu. Když Hilary zrovna nebyla ve škole, kde ji spolužáci často šikanovali, trávila svůj čas u jezera. Tam plavala a trénovala gymnastiku.

Také se plna nadějí ve vlastní budoucnost dívala na oblohu, pozorovala mraky a snila o tom, že z ní jednoho dne bude velká filmová hvězda.

Bydlely v autě na parkovišti

Už tehdy prý byla skálopevně přesvědčená, že pokud na sobě bude usilovně pracovat, tak se splnění svého velkého snu dočká. Když pak její matka přišla o práci, místo aby si zoufaly, rozprodaly všechny své věci a odstěhovaly se do Los Angeles.

Ani tam však jejich život nebyl jednoduchý. Matka s dcerou zpočátku bydlely v autě na parkovišti, později si za první výdělky pronajaly malý byt a koupily nafukovací matrace. Naštěstí Hilary brzy sehnala agenta, který jí dohodil první televizní role a filmové role, jako byla například ta ze snímku Buffy, zabíječka upírů, který měl premiéru v roce 1992.

Za svůj výkon dostala Oscara

Ačkoli zmiňovaný film nebyl zdaleka tak úspěšný, jako stejnojmenný seriál, pro herečku znamenal důležitý životní zlom. Během natáčení se totiž na jednom pracovním večírku seznámila s hercem Chadem Lowem (53) a o pět let později se za něj provdala.

Pak přišlo pár filmů nevalné kvality, takže Hilary začala pochybovat o smyslu své kariéry. Naštěstí ale dostala nabídku, aby si zahrála hlavní roli ve snímku Kluci nepláčou z roku 2000. Drama o dívce, která se touží změnit v chlapce vzalo za srdce miliony diváků po celém světě a Hilary vyneslo Oscara.

Porazila velké hvězdy

Díky svému dech beroucímu výkonu tehdy porazila takové hvězdy stříbrného plátna, jako byly Meryl Streep (71), Julianne Moore (60) a Annette Bening (62). Ty všechny se totiž v tomto roce o Oscara také ucházely. Profesní dráha začínající herečky konečně vzala ten správný směr.

Hilary začala dostávat mnohem zajímavější nabídky a také podstatně větší honoráře. Zahrála si v úspěšném kriminálním dramatu Černá Dahlia, v hororu Krvavá sklizeň, a v úchvatném snímku z boxerského prostředí Million Dollar Baby.

Konečně se dočkala zasnoubení

Když právě za tento film přebírala svého druhého Oscara, s dojetím si zavzpomínala na své krušné začátky. „Jsem jen holka z přívěsu, která snila sen,“ řekla tehdy krásná herečka. Bohužel, v soukromí se Hilary nedařilo tolik, jako na stříbrném plátně.

V roce 2007 se rozvedla s Chadem, mužem, kterého znala od svých osmnácti let. Uběhlo ještě hodně vody, než se herečka zamilovala znovu. V roce 2016 ale konečně oznámila zasnoubení s bývalým profesionálním tenistou Rubenem Torrsem (40).

Vzala si muže svých snů

Šťastná Hilary se o tuto radostnou událost podělila se svými fanoušky na sociální síti a dokonce všem ukázala fotografii obrovského prstenu, který při té příležitosti od Rubena dostala. Už za tři měsíce ale přišel rozchod a Hilary zůstala zase sama.

Naštěstí trvalo jen dva roky, než herečka konečně uslyšela svatební zvony. V naprosté tichosti se totiž provdala za obchodníka Philipa Schneidera. „Jsem plná vděčnosti a díků, že jsem se mohla vdát za muže svých snů,“ řekla tehdy šťastná nevěsta.

Ta nejdůležitější věc na světě

Ostatně, krásná herečka si trochu té pohody v osobním životě zaslouží. Celý svůj život obětavě pomáhá své mamince a dokonce přerušila hereckou kariéru, když vážně onemocněl její otec a musel podstoupit transplantaci plic.

Půvabná herečka tak znovu dokázala, že nikdy nezapomněla na své kořeny a skromné začátky, a že je pro ni rodina tou nejdůležitější věcí na světě.

Za úspěch zaplatila krutou daň

O tom, že se úspěch neodpouští, se herečka Hilary Swank přesvědčila na vlastní kůži. Zatímco na konci devadesátých letech začala její hvězda začala prudce stoupat, její první manžel Chad Lowe měl to nejlepší v podstatě za sebou.

Sice si ještě v roce 2000 zahrál hlavní roli ve snímku Veď mě dál cesto má, pak ale jeho kariéra začala skomírat. Není proto divu, že se vedle úspěšné Hilary cítil špatně a že se jejich manželství v roce 2007 rozpadlo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama