Dohady s pubertální dcerou nemají konce?

Nestačila se divit, co má v plánu její dcera. Hvězda Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová (43) má spoustu starostí. Jednou z nich je i její dcera Sofie (15).

Ta se totiž na soustředění Muže roku zmínila, že by si chtěla založit kapelu, hrát jazz a objíždět bary. Ivana z toho byla v šoku, protože neměla o ničem takovém nejmenší tušení. Myslela si totiž, že Sofie si najde nějaké civilní zaměstnání a nebude herečka stejně jako ona.

Také vás může zajímat ...

„Musím přiznat, že mě to hodně zaskočilo. Podle mě ani vůbec netuší, co to ten jazz je, ale viděla to akorát někde v televizi, líbilo se jí to, a teď si to vysnila, že se bude flákat po barech a hrát. Ale já doufám, že je to jen přechodné období,“ věří Jirešová, která moc dobře ví, jak hodně těžké je uživit se herectvím, natož hrát po nějakých pochybných podnicích za pár korun.

Třeba si to její dcerka nakonec ještě rozmyslí, když má před sebou studium na konzervatoři.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...