Dojde brzy na rozchod?

Nedávno to ještě vypadalo, že oblíbená česká herečka Barbora Jánová (31) a její o 5 let mladší přítel Vítězslav Bečka (25) už spolu netvoří pár.

Dokonce se Vítězslav od herečky na nějakou chvíli i odstěhoval a cestoval si sám po světě. Proč se k ní zas vrátil? Nejspíš mu chyběl luxus, jenž s herečkou měl.

Také vás může zajímat ...

Herečka dost vydělá, tak je pro něj dobrá partie

Barbora totiž svého přítele, který se živí jako barman, asi finančně podporuje. Přece jen je Bára hvězdou seriálu a přijde si díky tomu na pěkné peníze. A komu by se to nelíbilo, že?

Jejímu mladému zajíčkovi také mělo vadit, že je jeho přítelkyně neustále pryč a pořád v jednom kole.

Nemá na něj dost času?

To ale Barbora ovlivnit nemůže! Seriálu Slunečná musí věnovat spoustu času, jak doma učením scénáře, tak trávením dlouhého času na natáčení. To se ale Vítězslavovi ne vždy hodí.

On nemá tak pevnou pracovní dobu a kdoví, jestli si v nepřítomnosti partnerky nekrátí čas flirtováním s jinými. Budou muset udělat ještě hodně kompromisů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...