Dojde jí brzy s manželem trpělivost?

Ukázalo se, že si nerozumí úplně ve všem.

I tak idylický pár, jakým jsou Zlata Adamovská (61) s Petrem Štěpánkem (71) může narušit krize. A zdá se, že není tak daleko, jak by se mohlo zdát. Herečka totiž pomalu cítí, že nejsou s manželem úplně ve všem zajedno!

Přestože jsou si v mnohém Zlata Adamovské (61) a Petr Štěpánek (71) podobní, ovšem najdou se i oblasti, ve kterých ne. Hvězdný pár, který společně působí v Ordinaci v růžové zahradě 2 sice má rád společné večeře a dobré víno, ovšem odlišně přistupují k životosprávě.

Také vás může zajímat ...

Zatímco si ale Zlata prý umí dát pořádně do těla, Petr podobnou fyzickou aktivitu nemá příliš v lásce. Občas se tak stane, že když Zlata přiběhne schvácená a upocená domů, najde svého manžela v klidu sedícího na terase s kafíčkem v ruce.

Petr má raději pohodičku, než aby běhal po lese.

A bohužel to je údajně na Petrovi znát, jelikož trochu přibral. Jestli ho to ale donutí se zamyslet nad svou životosprávou, je otázkou. Přece jen jsou se Zlatou už dlouho a tak se asi nemusí cítit ohrožen jen kvůli tomu, že má o nějaké to kilo navíc.

Tedy, dokud mu nedá manželka nějaký podmět – třeba, že se začne scházet s jiným mužem. To by jistě Štěpánka dokázalo namotivovat, aby třeba se Zlatou někdy vyběhl ven.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...