Dojde režisérovi trpělivost?

Zanedbává domácnost i manžela! Herečka Veronika Arichteva (32) dala do StarDance všechno a vypadá to, že by taneční soutěž mohla ohrozit její manželství. Během kol, kde se tančí pouze jeden tanec totiž nevypadla, a proto teď trénuje rovnou tance dva.

Tohle už snad ani nemůže být zábava! Veronika se ale už před nějakou dobou svěřila jaké problémy má doma s manželem režisérem Biserem Arichtevem (42). „Jsem svému manželovi hrozně vděčná za to, jak se o mě stará a jakou se mnou má trpělivost.

Také vás může zajímat ...

Já totiž doma skoro vůbec nejsem,” uvedla Veronika s tím, že se o domácnost příliš nestará. Snad je nebude na konci soutěže čekat nepříjemná rozvodová tahanice. Pochlubila se také, že vlastně po celou dobu StarDance věnovala tanci veškerý volný čas.

Tím pádem tedy přiznala, že se občas mohla doma trochu více zdržet, ale raději běžela za tanečním partnerem Michalem Necpálem (31) a pilovala své dovednosti. Otevřelo jí to snad oči, že je raději sama?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama