Dojemné loučení, zpověď moudrého muže, nebo sladkobolný kýč? Božský Kája se náhle loučí? Co se děje?

Duet, který nazpíval Karel Gott (79) s dcerou Charlottou (13), vzbudil vášně mezi fanoušky. Někteří píseň Srdce nehasnou až nekriticky obdivují, jak dovedně dokázal Richard Krajčo (41) skloubit text a výraz obou zpěváků do dojemné písničky. Jiní mají dojem, že se vlastně slavík loučí. Jako by měl tušení, že se má něco stát! Další považují sladkobolnou píseň za kýč.

Také vás může zajímat ...

V rádiích dostává skladba velký prostor, hraje se mnohokrát za den. Sám Mistr si výtvor pochvaluje: „Nese v sobě emoční hloubku a energii rozpravy mezi otcem a dospívající dcerou.“ Píseň vznikla vlastně na objednávku. Richard Krajčo se přiznal, že nikdy pro nikoho jiného neskládal.

Považuje každou svou píseň za klenot a najednou měl vyplnit Gottovo přání, aby mu složil takovou rodinnou zpověď. „Richard naprosto přesně vystihl sílu myšlenky předat v písni mé dceři pohled na životní situace, které ji mohou také potkat.“ Po první zkoušce u Richarda ve studiu ale bylo jasné, že Charlotte zpívá perfektně a s jistotou.„Jsem hrdý na to, s jakým nasazením a profesionalitou Charlottka píseň nazpívala!“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...