Dojemné: Po operaci páteře se Potměšil vrátil domů!

To nejhorší má už snad oblíbený herec Ladislav Potměšil (71) za sebou. Po dlouhých pěti měsících, kdy mu v pražské Fakultní nemocnici v Motole museli lékaři odoperovat kus obratle z bederní páteře, se mohl konečně vrátit zpátky do své postele.

Nebylo přitom vůbec jisté, jestli se bývalá hvězda seriálu Ordinace, ještě někdy postaví na nohy. Hrozilo totiž doživotní ochrnutí. Jak je na tom Ladislav Potměšil po té, co zvládl řadu komplikací včetně zánětu v těle hned po operaci? „Tatínek už je pár dnů konečně zase doma.

Maminka o něho pečuje a celá rodina ho pravidelně navštěvuje,“ popsal zdravotní stav jeho syn dramaturg taneční soutěže StarDance Jan Potměšil (38). Vrátí se bělovlasý herec jako známý doktor Aleš Čížek zpátky do seriálové ordinace? A chtěl by vůbec trávit dobrovolně v nemocničním prostředí svůj čas po takové životní zkušenosti?

Také vás může zajímat ...

Nezbývá než mu přát brzké uzdravení a co bude dál si budeme muset počkat!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...