Dojemné rozloučení s Mistrem Labudou

Jako rána z čistého nebe přišla zpráva, že oblíbený slovenský herec, který si naposledy zahrál pekaře ve vánoční pohádce Anděl páně 2 Marián Labuda (73), zemřel na srdeční kolaps. „Mariáne, z pohádky ti zůstal klíč od Očistce, tak si teď s ním můžeš odemknout bránu do nebe,“ loučil se se svým kolegou režisér Jiří Strach (44).

Také vás může zajímat ...

Přátelé a rodina se s ním naposledy rozloučili v pátek 12. ledna na velkolepém pohřbu v Sále činohry Slovenského národního divadla. K tragédii došlo 5. ledna ve slovenské obci Borinka. Představitel nezapomenutelného řidiče Pávka z komedie Vesničko má středisková zkolaboval u svého auta před manželkou, která mu hned zavolala pomoc.

Herec ale ztratil rychle vědomí a ani oživování od záchranářů mu už nepomohlo. Pravdou je, že herec trpěl roky těžkou cukrovkou, která se podepsala na jeho zdraví. Srdce ho zradilo už podruhé. Tentokrát navždy…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...