Dokáže Leichtová zkrotit neposedného partnera Vojtu?

Těhotná herečka Kristýna Leichtová (32) má momentálně prožívat jedno z nejkrásnějších období svého života. Místo toho se ale dnem i nocí strachuje, jak to s její láskou bude do budoucna.

Její partner a otec očekávaného miminka Vojtěch Štěpánek (34) je totiž dost cílevědomý člověk a při snaze jet v práci na sto padesát procent mu už moc čas pro rodinu nezbývá.

Také vás může zajímat ...

Kristýna tak tráví většinu času zavřená sama ve zlaté kleci a čeká, až Vojta urve také nějaký čas pro ni a vrátí se domů. Nutno dodat, že si roli nastávající maminky vybrala dobrovolně, což jde ruku v ruce s jejím dočasným ukončením kariéry, ale pohled na přítele, který je stále v trapu, pro ni asi není to pravé ořechové.

„Docela ráda plavu, mám ráda přírodu, chalupu, louky a lesy. Budu i malovat,“ vyjmenovává Kristýna činnosti na zabavení. To ale vypadá na dost osamělý život. Jak dlouho to může vydržet? Nezbývá než čekat, jestli se zapeklitá situace změní v srpnu, kdy má očekávaný společný potomek přijít na svět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...